1:3 Pasieka (27')

2:3 Sidor (41')

2:4 A.Wardęga (47')

Skład: Hendzel- A.Wardęga , Paluszek, Grędus, A.Włoch- Gębala(50' Kostecki), Oborski, Baran, Ochenduszko- Pasieka   (70' Głogowski), Kapłon

W pojedynku obu ekip obeszło się bez niespodzianki i nasza ekipa wywozi cenne trzy punkty z terenu rywala. Nerwowy początek nie zapowiadał tak pewnego zwycięstwa gdyż bramka stracona już w 4 minucie spotkania nie rokowała zbyt optymistycznie. Po straconej bramce do głosu dochodzą Batyczanie i w przeciągu niespełna piętnastu minut, nasz snajper Adam Pasieka zdobywa klasycznego hat-tricka zadziwiając wszystkich przyjezdnych swoim strzeleckim kunsztem. Przez większy okres czasu to nasi kopacze prezentują mądrą i konstruktywną grę co przekłada się na wynik końcowy. W 41 minucie GKS w Orłach, po strzale Sidora zdobywa bramkę kontaktową i na przerwę schodzimy z jednobramkową przewagą. Drugą połowę zaczęliśmy perfekcyjnie zdobywając bramkę głową autorstwa Wardęgi. Do końca to my kontrolowaliśmy przebieg meczu, a sytuacje do dobicia rywala miał Ochenduszko który "oko w oko" z bramkarzem gospodarzy przegrywa pojedynek. Zwycięstwo cieszy lecz rywala trzeba pochwalić za ambicje i wolę walki którą zaprezentowali. Za tydzień zagramy na własnym stadionie, a zawita do nas Fort Jaksmanice . Serdecznie zapraszamy na to spotkanie !

• Komentarzy [13]
  • czytano: [933]

autor: ~anonim 2014-05-19 16:49:03

avatar Kto najlepszy na boisku oprócz Pasieki ?

autor: ~kibic lks ujkowice 2014-05-20 21:18:59

avatar bedziecie grali dopoki marjanowi nie skoncza sie pieniadze

autor: ~anonim 2014-05-20 22:56:27

avatar Skoro nie wiesz jaka jest sytuacja to po c***** się udzielasz ? Takich jak wy połykamy teraz na śniadanie

autor: ~anonim 2014-05-21 11:19:39

avatar Z tym kontrolowaniem sytuacji trochę przesadziłeś. Zapomniałeś pewnie o tych momentach gdzie cała 11 Batycz zamknęła się w swoim polu karnym. Druga połowa to raczej wyrównany pojedynek.

autor: ~anonim 2014-05-21 11:20:42

avatar Gdyby nie bramka z rożnego to byście mieli bardzo cieplutko w drugiej połowie...

autor: ~Barteklks19 2014-05-21 11:52:05

avatar No ok ale wasze sytuacje nie były aż tak klarowne żeby można było powiedzieć o "ogromnym zagrożeniu" . Gra w obronie wyglądała ok, a że prowadziliśmy dwoma bramkami spokojnie można stwierdzić, że kontrolowaliśmy przebieg meczu. "Gdyby nie bramka z rożnego" - nie ma co gdybać kolego bo bramka padła :) Piszcie, wypowiadajcie się, komentujcie tylko wszystko z kulturką :)

autor: ~anonim 2014-05-22 08:40:30

avatar kultura jest kolego:-) ja tak żeby być sprawiedliwym dodam że na pewno byliście lepsza drużyna

autor: ~anonim 2014-05-25 22:33:56

avatar buraczanka z batycz mecz sprzedala dziadkom z jaksmanic was powinni sposcic do bklasy cielaki i wiesniaki.

autor: ~kibic z batycz 2014-05-25 22:43:16

avatar buraczanka to z was nikt meczu nie sprzedal tylko po prostu przegralismy trzebabylo byc na meczu i bys widzial jak jaksmanice a jak batycze grali w drugiej polowie batycze nie istnialy wiesniaku!!!

autor: ~anonim 2014-05-25 22:59:11

avatar Zostaw tego cepaka bo komentarze i tak będą się takie sypać. Śmialiśmy się już jak straciliśmy bramkę na 3:2 że będą mówić że mecz sprzedany. Wsio buraki na swoje boiska bodaki wyrywać. Gramy bez żadnej presji bo utrzymanie jest, a Jaksmanice pokazały bardzo dobry futbol. Małkowicom w tamtej rundzie też mecz sprzedaliśmy tak ? Od kiedy nas za takich mocnych uważacie tępe c*****.

autor: ~Kibic z Jaksmanic 2014-05-26 10:00:02

avatar Mecz ogólnie wyrównany początkowo lepiej grały Jaksmanice, później przewagę osiągnęły Batycze i tak było do końca I połowy która skończyła się wynikiem 2:1 dla Batycz. Druga odsłona meczu to nadal przewaga Batycz, którzy jednak nie wykorzystali okazji do podwyższenia wyniku ( trzeba dodać że w tym okresie pogoda a właściwie silny wiatr był sprzymierzeńcem gospodarzy). Po tym jak warunki atmosferyczne znacznie się poprawiły do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Jaksmanic, szczególnie groźnie atakując z prawej strony boiska. Pojednaj z takich akcji pada bramka wyrównująca. W grę Bartcz wkrada się nerwowość i pośpiech, chcą szybko strzelić bramkę na 3:2, Wykorzystują to Jaksmanice wyprowadzając groźne kontry po których zdobywają 2 bramki w odstępie 5 minut. Tak po krótce to wyglądało.

autor: ~anonim 2014-05-26 14:48:44