2:2 Halendy (52')

2:3 Paczkowski (70')

2:4 Paczkowski (80')

Skład: Hendzel- A.Wardęga, kapitan  Paluszek(zmiana80' Kuźniar), Grędus, A.Włoch- Gębala(zmiana55' Ochenduszko), Oborski, Baran , Kapłon- Pasieka, R.Wardęga(zmiana68' Głogowski)

Przykrą porażkę odnotowali nasi zawodnicy przegrywając na własnym terenie z Fortem Jaksmanice aż 2:4. Bramki dla naszego zespołu zdobył Paweł Baran - pierwszą po rzucie karnym spowodowanym na Kapłonie, drugą - po pięknym uderzeniu zza pola karnego z przysłowiowego "szpica". Pierwsza połowa to mnóstwo nie wykorzystanych okazji naszej ekipy. Swoje stuprocentowe sytuacje marnowali kolejno Gębala, Pasieka i Rafał Wardęga który rozgrywał swój pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Mimo iż byliśmy faworytem tego spotkania i pierwsza połowa to pokazała, w drugiej byliśmy cieniem drużyny LKS-u. Fort konsekwentnie atakował na bramkę gospodarzy i wyrównanie przyszło już w 52 minucie. Halendy mierzonym lobem pokonuje Hendzla i daje nadzieje Forciarzom na lepszy rezultat. Trzeba przyznać, że Fort był zespołem lepszym, lepiej operującym piłką, mądrze podchodzącym do gry. Swoje bramki dokłada Paczkowski i przegrana staje się smutnym faktem. Porażka z niżej sytuowanym rywalem na pewno boli lecz nie ma potrzeby popadać w amok - zajmujemy wysokie, piąte miejsce co w tej chwili daje nam utrzymanie w lidze, a takie mieliśmy cele na ten sezon. Kolejny mecz to wyjazd do odległego Leszna na który już teraz serdecznie zapraszam !