3:1 Grędus (54')

4:1 Baran (61')

Skład: Milanik- Kuźniar, D.Kapłon, Grędus, Paluszek- Głogowski, Baran, Oborski, Domagalski- Gębala, Kostecki
Zmiennicy: P.Maciupa, M.Kapłon i J.Domka

Dzięki meczom sparingowym dowiadujemy się w jakiej formie jest zespół, jak po przerwie sprawuje się ligowy rywal oraz odbywamy swego rodzaju trening który ma wykluczyć nieporozumienia w drużynowej grze. Pod nieobecność trenera z nieznanego nam jeszcze powodu wygraliśmy w pierwszym meczu sparingowym z przyjezdnymi z Jaksmanic. Pierwsza połowa ewidentnie pokazała brak koncentracji i już w pierwszych jej minutach po błędzie tracimy bramkę. Z minuty na minutę gra wyglądała lepiej, środek dobrze rozprowadzał piłki, bramkarz ze stoickim spokojem wyłapywał kolejne strzały rywala, obrona nie popełniała większych błędów. W ok. 25 minucie do wyrównania doprowadza Baran i do końca pierwszej połowy zostaje wynik remisowy. Mimo iż to był tylko sparing druga połowa to koncertowa gra naszych zawodników. Po 10 minutach gry na 2:1 podwyższa Oborski, chwile później Gębala przechodząc bramkarza podaje wzdłuż 2-3-go metra i niepilnowany Grędus wbija piłkę do siatki. Bramka na 4:1 to majstersztyk w wykonaniu duetu Gębala-Baran i ten drugi ustala wynik spotkania. Podsumowując można opisać to w dwóch słowach: "bardzo pozytywnie". Do kadry wraca Andrzej Milanik który w meczu sparingowym pokazał klasę wyłapując trudne strzały rywala. Mimo wieku Pana Andrzeja cieszymy się z tak dobrej formy i z tego, że znów będzie reprezentował nasz klub. Nie ma co ukrywać - sytuacja w klubie póki co jest jednym wielkim znakiem zapytania. O transferach, sparingach, treningach czy zmianach w zarządzie dowiemy się w przeciągu kilku dni.

Przypominamy, że najbliższy trening odbędzie się jutro (Wtorek) o godzinie 18.00 ! Obecność obowiązkowa !