Aktualności

6 kolejka: Podsumowanie okiem LKS'u !

• autor: Barteklks19, 2016-09-15 12:56

źródło:

10 bramek w derbach! 7 w Batyczach! Przełamanie Bizonu, niepewne zwycięstwo Czuwaju oraz nudy w Huwnikach! Podsumowanie szóstej kolejki okiem LKS-u !

Szósta kolejka przyniosła znów wiele emocji oraz bramek. 33 bramki daje średnią ok. 4 bramek na mecz. Aż 10 bramek i bardzo zacięty pojedynek zobaczyli licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Torkach gdzie rozgrywały się derby, a rywalem Orła był zespół z Nakła. O trzy trafienia mniej zobaczyła duża publiczność zgromadzona na stadionie w Batyczach lecz tam pewną grą pochwaliła się ekipa Biało-Czerwonych wygrywając pewnie 2:5. Niepewnie lecz zwycięsko w pojedynku Czuwaj - Jawor wyszedł lider przechylając szalę zwycięstwa w 88 minucie. Bizon Medyka przełamał się w meczu z mocną Tęczą. 11-stka z Zadąbrowia wygrywa z Unią Fredropol, a nudą wiało w Huwnikach gdzie bezbramkowy remis nie przyniósł emocji w starciu z Gromem.

ZAPRASZAMY DO ROZWINIĘCIA NA PODSUMOWANIE 6 KOLEJKI !

2:5 Cyran (87')
Najgorszy z możliwych scenariuszy dla piłkarzy Batycz zobaczyli licznie zgromadzeni kibice gdzie LKS podejmował Kaszycki KKS. Zespół Kaszyc był o niebo lepszy w pierwszej połowie co udokumentował czterema trafieniami. W drugiej połowie lekki zryw dał LKS-owcom dwie bramki lecz to nie wystarczyło na solidną ekipę Biało-Czerwonych. W końcówce zwycięstwo przypieczętował Cyran i Kaszyce wywożą trzy punkty z Batycz. Za tydzień LKS jedzie do Krównik, zaś Biało- Czerwoni u siebie podejmują zespół Orła Torki.
Pełna relacja dostępna na:

GKS w Orłach - Wiar Krówniki 1:2
bramkabramkabramka
                                             1:0 Niedziela (15')
                                             1:1 Zagaja (25')

1:2 Stec-sam (43')
Od początku GKS próbował przejąć inicjatywę, zaś przestraszony nieco zespół z Krównik cofnął się do szyków obronnych. W 15 minucie gospodarze dopięli swego i po uderzeniu Miłosza Niedzieli klub z Orłów wyszedł na prowadzenie - przy strzale pomógł jeszcze rykoszet. 10 minut później rzut karny podyktowany dla gospodarzy był świetną szansą na podwyższenie wyniku lecz strzał z wapna broni Kalityński. Gdy bramkarz złapał piłkę szybko wznowił grę i piękny strzał Zagaji zza pola karnego dał Gościom wyrównanie. Do głosu doszli goście i to oni do końca pierwszej połowy mieli statyczną przewagę co udokumentowali drugą bramką. Prawą stroną swój rajd zakończył kąśliwym dośrodkowaniem Steć, zaś obrońca GKS-u tak niefortunnie interweniował, że futbolówka zatrzepotała we własnej bramce. Druga część gry w pełni należała do gospodarzy, zaś fenomenalnymi interwencjami popisywał się Kalityński, który niewątpliwie miał tego popołudnia swój dzień - obronił drugi rzut karny tym razem wykonywany przez Sobola oraz kilka razy doprowadził do szału kibiców i piłkarzy Orłów, którzy kilka razy widzieli już piłkę w siatce gości. Za tydzień zwycięzca tego meczu jedzie do Batycz, zaś GKS w Orłach jedzie do Wyszatyc.

5:5 Kierepka (88')

Mecz, na który czekali kibice jednych i drugich, znany w okolicy jako derby, wyczekiwane cały sezon. Orzeł rozpoczął gorzej ten mecz tracąc dwie bramki wykonania Kierepki. Ok.30 minuty rozpoczęło się strzelanie Orła i w przeciągu kilku minut strzela gospodarz. Do końca połowy nie zmieniło się nic i Orzeł na przerwę schodził zwycięsko. Druga część spotkania rozpoczęła się od spokojnej gry i do 70 minuty nie zmieniło się nic. Później worek się rozwiązał, a bramkę na 4:2 zdobył Hubert Baran. Trzy minuty później kontaktowego gola strzelają goście lecz szybko zostali skarceni przez grającego trenera Jacka Woźniaka, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Końcówka należała do gości i po bramce na 5:4, hattrick zalicza Kierepka i w końcówce spotkania rzutem na taśmę bramkę dającą remis strzela niezawodny snajper. Za tydzień Orzeł jedzie do Kaszyc, zaś Nakło u siebie podejmie Bizon Medkę.

4:0 Adamski (90+1')
Passa Kosienic skończyła się na meczu z Bizonem, który niewątpliwie obudził się z impasu porażek. Dwie szybko stracone bramki przez gości dały gospodarzom spokój w grze zaś Tęczy ciężko biegało się po murawie w Medyce i mimo ataków nikt nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy broniącego wraz ze szczelną obroną. Na drugą część gry Tęcza miała plan aby odrobić straty i wskórać cokolwiek w tym meczu niestety wciąż Bizon był bezbłędny w obronie. W 70 minucie wynik podwyższa Cwynar, a w doliczonym czasie gry strzela Adamski. Za tydzień Medyka jedzie do Nakła, a Tęcza podejmie zespół Wesołej.

Wiar Huwniki - Grom Wyszatyce 0:0
Bezbramkowym remisem zakończył się mecz w Huwnikach. Podział punktów zapewne zasłużony sądząc po wyniku. Za tydzien Huwniki jadą do ostatniej drużyny w lidze, a Wyszatyce przywitają GKS w Orłach.

Wesoła Zadąbrowie - Unia Fredropol 2:1
                                             0:1 Bal (10')
                                             1:1 Karuś (15')
                                             2:1 Mrozek (87')

Wesoła znów występowała w 11 osobowym składzie lecz tym razem wystarczyło to aby pokonać przyjezdnych z Fredropola. W 10 minucie bramke zdobywają goście za sprawą Bala lecz pięć minut później swoją debiutancką bramkę w seniorach zdobywa Karuś. Mecz był wyrównany ale to gospodarze za sprawą swojego kapitana Huberta Mrozka przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dla Mrozka jest to czwarte trafienie w sezonie, co czyni 22-latka stabilnym punktem drużyny Wesołej. Za tydzień Unia u siebie podejmie ekipę z Dubiecka zaś zespół z Zadąbrowia pojedzie do Kosienic.

Pogórze Dubiecko - LKS Ujkowice 3:0
                                             1:0 Szybiak (31')
                                             2:0 Głowacz (38')

3:0 Kaczmarz (80')

Pewne zwycięstwo odnotowała drużyna Dubiecka, która na własnym stadionie podejmowała rozpędzony LKS Ujkowice. W 31 minucie na 1:0 strzela Szybiak, kilka minut później podwyższa Głowacz, a w 80 minucie wynik ustala Kaczmarz. LKS Ujkowice przegrywając w tym meczu i tak nie tracą miejsca w tabeli i mocno trzymają się w górze.

Czuwaj Przmyśl - Jawor Nehrybka 2:1
                                             1:0 Kocaj (31')
                                             1:1 Semko (45')

2:1 Kocaj (88')

Nie mały problem na własnym boisku miał Czuwaj podejmując Jawor Nehrybkę. Mimo przejętej inicjatywy przemyski klub dopiero w 31 mincie dokumentuje przewagę. Nehrybka nie poddając się w 45 minucie doprowadza do wyrównania, a strzelcem bramki jest Ernest Semko. Jawor poczuł wiatr w żaglach i drugą połowę walczył jak lew o byt w tym spotkaniu - niestety końcówka nie przyniosła szczęśliwego zakończenia dla przyjezdnych a swoją drugą bramkę srzela Kocaj. Kolejna porażka Jaworu staje sięfaktem - było na prawdę blisko. Za tydzień Czuwaj jedzie do Ujkowic na mecz przyjaźni, zaś Nehrybkę czeka wyjazd do Huwnik !

Tabela po 6 kolejce wygląda następująco:

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Grzegorz Sikoń (Unia Fredropol) (+1)
Marek Chwasta (Biało-Czerwoni Kaszyce) (+3)

PEŁNA KLASYFIKACJA STRZELCÓW DOSTĘPNA NA STRONIE INTERNETOWEJ UNII FREDROPOL!

Tak prezentuje się 7 kolejka. Ciekawie będize w Kosienicach oraz w Kaszycach gdzie Biało-Czerwoni po wygranej w Batyczach podejmą dość dobry zespół z Torek. Zapraszamy już dziś !

2016-09-18 Wiar Krówniki   LKS Batycze 16:00
2016-09-18 Biało-Czerwoni Kaszyce   Orzeł Torki 16:00
2016-09-18 LKS Nakło   Bizon Medyka 16:00
2016-09-18 Tęcza Kosienice (b)   Wesoła Zadąbrowie 16:00
2016-09-18 Unia Fredropol   Pogórze Dubiecko 16:00
2016-09-18 LKS Ujkowice   Czuwaj Przemyśl 16:00
2016-09-18 Jawor Nehrybka (b)   Wiar Huwniki 16:00
2016-09-18 Grom Wyszatyce (b)   GKS Orły 16:00