LKS Batycze - strona oficjalna

1:3 Baran (90+2')

Skład: Przytuła - Bąk, Kiernozek, Miara, Piotrowski -

Gałuszka(zmiana80' Kapłon), Włoch, Baran, Świta - Głogowski, Gniatekkapitan

Emocje po ostatnim spotkaniu z Koroną nie zdążyły jeszcze opaść, a nas czekał jeden z najważniejszych meczów w sezonie - derby. W ostatnich latach echo tego spotkania znacznie opadło i nie przyciąga już tylu kibiców co kiedyś, jednak dla najwierniejszych fanów jest to wydarzenie, którego nie można opuścić. 2 wygrane z poprzedniego sezonu napawały nas optymizmem, jednak każdy z wiedział, że będzie to mecz walki, w którym każdy detal może przesądzić o zwycięstwie.

Więcej w rozwinięciu!!!

Do spotkania przystępowaliśmy w dość mocno okrojonym składzie, bez : Kuźniarskiego, Fedyniaka oraz Paluszka pauzującego z powodu czerwonej kartki. Od samego początku inicjatywę przejęli gospodarze. To  właśnie w głównej mierze do nich należało konstruowanie akcji i utrzymywanie się przy piłce. Liczne sytuacje ekipy z Ujkowic były przerywane przez batycką defensywę, która tego dnia spisywała się znakomicie. Duży napór naszych rywali nie przyniósł jednak większych efektów, a wraz z każdą mijającą minutą to nasz zespół zaczął dochodzić do głosu. Pierwszą dogodną sytuację w naszych szeregach miał Gniatek, który wykorzystał niefrasobliwe podanie stopera gospodarzy, jednak nie był w stanie skierować piłki do bramki. Gdy obraz gry zwolnił, a mecz stał się nieco bardziej statyczny, nasz LKS był w stanie wyprowadzić skuteczny cios. W zamieszaniu w obrębie pola karnego jako jedyny zimną krew zachował Włoch, który podaniem w uliczkę obsłużył Gniatka, a naszemu snajperowi nie pozostało nic innego jak dopisanie kolejnego trafienia do swojego dorobku. Stracona bramka podcięła gospodarzom skrzydła, którzy do końca pierwszej połowy nie byli w stanie w znaczący sposób zagrozić bramce przyjezdnych. Druga odsłona meczu rozpoczęła się pod dyktando Batycz. już na samym początku bliski podwyższenia wyniku był Głogowski, jednak mimo niewielkiej odległości nie był w stanie zdobyć bramki. Mimo niekorzystnego rezultatu gospodarze nie rzucili wszystkich sił do ofensywy. Spokojnie czekali chcąc skontrować nasz zespół. Ta sztuka udała się im w 74 minucie, kiedy to po nieudanym wznowieniu z autu naszej drużyny, piłkę na prawym skrzydle otrzymuje pomocnik Ujkowic, a posłaną przez niego futbolówka, w polu karnym, w siatce umieszcza Mazur, nie dając szans Przytule. Kolejny mecz, który kontrolowaliśmy i kolejna nerwowa końcówka... można powiedzieć nic nowego. Tym razem było jednak inaczej, bo prowadzenie odzyskujemy za sprawą Gniatka już w kolejnej minucie. Po raz kolejny nasz napastnik potwierdza swoją skuteczność, tym razem poprzez ustrzelenie dubletu. Utrata bramki przez gospodarzy, była czynnikiem zapalnym, który sprawił, że wszystkie siły rzucili do ataku. Gra praktycznie do samego końca toczyła się w obrębie pola karnego Batycz. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do naszej drużyny, a właściwie do Barana, który w doliczonym czasie gry, wykorzystał podanie Głogowskiego, ustalając tym samym wynik meczu. Pozdrawiam!

Autor: Treść:pozostało znaków:

LKS BatyczeGKS Orły
LKS Batycze 2:3 GKS Orły
2018-11-18, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Nakło 2:1 Gwiazda Maćkowice (b)
Bizon Medyka 2:2 Fort Jaksmanice (b)
Orzeł Torki 1:1 Tęcza Kosienice
LKS Batycze 2:3 GKS Orły
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica (b)
Korona Olszany 1:4 Wiar Krówniki
Artmax Pikulice 4:2 Korona Trójczyce
Pogórze Dubiecko 1:0 Wiar Huwniki

Wspieramy!

Pizzeria Margherita
Sikorskiego 1B
www.margherita.pl

MaringTV - YouTube

Materiały Budowlane
Batorego 1

Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia nas na facebooku ! Kliknij "Lubię to!" by być na bieżąco.

Masz sprawę ? Napisz do nas na facebooku ! Odpiszemy najszybciej jak się da.