Aktualności

13 kolejka

• autor: Barteklks19, 2017-10-28 10:39

Z Wyszatycami u siebie!

Już najbliższą niedzielę, 29.10.2017r o godzinie 14:00 w trzynastej kolejce spotkań "SERIE A" nasz LKS podejmie na własnym stadionie Grom Wyszatyce. Nasz najbliższy przeciwnik to rywal z naszej gminy, posiadające tradycje równe tej co posiada Żurawianka Żurawica z podobną historią bo to dwa najstarsze,  90cio letnie kluby w naszej gminnej społeczności. W obecnym sezonie zespół z Wyszatyc zgromadził 14 punktów i plasuje się na 12 miejscu w ligowej tabeli. "Na papierze" faworytem tego pojedynku będzie nasz LKS, ale to tylko statystyka a statystyki nie grają. Obecny sezon pokazuje, jak bardzo liga jest wyrównana i każdy może wygrać z każdym. W poprzednim sezonie pojedynki obu zespołów były bardzo wyrównane. W pierwszym spotkaniu w Batyczach wygraliśmy minimalnie 2:1 po bramkach Siletskyy'iego i Gniatka. W rewanżu było 1:1 a gola dla nas zdobył Batycki Ronaldo czyli Rafał Gniatek. Po nieobecności w ostatnim derbowym spotkaniu z LKS Ujkowice do składu powinni powrócić Andriy Yarmolenko, czyli Igor Fedyniak oraz Mats Hummels - Bartosz Kuźniarski. Z powodu czerwonej kartki pauzować musi legenda klubu Batycki "Pepe" Paweł Paluszek. Mecz ze względu na przesunięcie czasu odbędzie się o godzinie 14:00. Pozdrawiam.

...

• Komentarzy [10]
  • czytano: [807]

autor: ~anonim 2017-10-30 11:14:14

avatar Za co Paweł dostał czerwoną kartkę ?

autor: ~anonim 2017-10-30 13:08:12

avatar A takie tam drobne duszenie kolegi z teamu. Mógł go udusić to wczorajbyśmy wygrali XD

autor: ~anonim 2017-10-30 14:47:42

avatar Gks i Czuwaj odskoczyli na dość spory dystans

autor: ~anonim 2017-10-30 18:59:20

avatar Nie mniej jednak Batycze zakłądają teraz sekcje MMA gdzie Sensej Paweł P będzie uczył technik zakładania dźwigni na szyje. Zawodnik, który został "podduszony" odklepał ale sędzia dopatrzył się niepsortowego pchania palca w oko dlatego dostał czerwoną kartkę.

autor: ~kibic a-klasy 2017-10-30 23:06:28

avatar CO DO MECZU I ZAWODNIKÓW . Na 8 ostatnich drużyn w tabeli mamy jeden mecz do rozegrania jeden mecz wygrany jeden przegrany i aż 5 remisów z 5 ostatnimi drużynami w tabeli. Na 8 pierwszych drużyn w tabeli mamy jeden mecz do rozegrania jedną porażkę i aż 4 zwycięstwa ja się pytam co do hu... jest czy zawodnicy mają problemy z koncentracją czy drużyny z dołu tabeli przeciwko batyczą tak się spinają że grają mecze życia. Mecz z lesznem trójczycami i wyszatycami uciekło 6 pkt które nie przeciwnik nam zabrał ale myśmy sami nie podnieśliśmy ich. Zdecydowanie jest za krótka ławka młodzi zawodnicy gałuszka i kapłon powinni starać się udowodnić że zasługują na grę ale tego nie widać jest 92 minuta mamy piłkę w polu karnym wyszatyc to ją kurw.. trzymamy jak najdłużej a gość sam się nabija i oddaje

autor: ~kibic a-klasy 2017-10-30 23:14:11

avatar piłkę przeciwnikowi idzie kontra to ją kuźwa kasujemy już na połowie przeciwnika faul wybicie piłki przeszkadzanie a my walimy piłkę do swojej siatki taki gość jak kapłon nie ma prawa stać na 5 metrze gdzie byli doświadczenie wysocy zawodnicy mamy grę z wiatrem drugą połowę a my bronimy się oni grają jednym obrońcą i bramkarzem który gra na 30 metrze nie potrafimy tego wykorzystać szkoda bo ten mecz ta pogoda zabrała nam dużo zdrowia a za tydzień nie będzie wesoło ze składem

autor: ~anonim 2017-10-31 08:09:07

avatar pokutuje brak trenera, katastrofalna gra w obronie , katastrofalna atmosfera i błędy które zdarzają się trampkarzom. Druga połowa szybko 1-1 szybko 2-1 i czerwona kartka z wiatrem. Zamiast spokojnie kontrolować mecz, mądrze się ustawić i konrtrować to nie. gramy jakby było 0-1 i 90 minuta. To się w głowie nie mieści. Szkoda tylko tego zdrowia, które ten mecz kosztował a w zamian nic. Niech się niektórzy zawodnicy zastanowią nad sobą bo nazwiska wielkie, a błędy szkolne i te wyzwiska do siebie... Słusznie ktoś zauważył że to kolejny mecz ze słabszą drużyną, który jest naszą porażką. I to nie pierwszy taki sezon. to tylko świadczy że nie ma żadnego planu na mecz, po prostu wyjść zagrać i do domu. Trzeba trenera, który weźmie odpowiedzialność za drużynę i za przygotowanie do meczu,

autor: ~anonim 2017-10-31 08:12:46

avatar a nie to co jest teraz. Dobra koniec gadania, bo nerwów szkoda.

autor: ~wierny kibic 2017-11-01 22:52:31

avatar dajcie spokój tej krytyce, trzeba było pobiegać po tym bagnie a potem się wypowiadać. każde zagranie to loteria , poślizg, zatrzymywanie piłki. W takich warunkach wygrywa ten kto ma więcej szczęścia .Pewnie po 5 piwach siedząc w samochodzie wszyscy znają się na taktyce i trenowaniu,

autor: ~anonim 2017-11-06 17:33:18